Video Editor

A Teqball cégcsoport csapatbővülése folytán munkatársat keresünk Video Editor pozícióba.  A Teqballnál egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi sportolók, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére! A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt!

Légy te is a világhódításunk részese!

FELADATOK

  • Részvétel az eseményeken, rendezvényeken, forgatás, anyagok készítése
  • Beérkező videók kezelése, vágása, feltöltése a social media és egyéb felületeinkre
  • Részvétel a koncepció megtervezésében
  • A sportági felelősök által kiadott feladatok gyors és precíz elvégzése
  • Anyagok rendszerezése és archiválása

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • 3+ év szakmai tapasztalat
  • DSLR/MILC rendszerek átfogó ismerete
  • Adobe szoftvercsalád átfogó, haladó szintű ismerete
  • Fotózásban és retusálásban való jártasság
  • 2D animációk készítéséhez szükséges szoftverek átfogó ismerete
  • Szoftverek közötti integráció kezelése
  • Határidők tartása
  • Angol nyelvtudás

Jelentkezz csatolt önéletrajzoddal, amiben feltüntetsz néhányat a legjobban sikerült munkáid közül (ezek lehetőleg YouTube linkek legyenek)!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségügyi ellátás
  • Egészségkártya
  • AYCM kártya
  • Ingyenes nyelvi képzések
  • Őrzött, ingyenes parkoló
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Részvétel új és izgalmas projektekben