Termeléstervező

A Teqball egy nemzetközi operációval (Budapest, Biatorbágy, Luxemburg, Dublin, Los Angeles, Shanghai) rendelkező cégcsoport. A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztési, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

Termeléstervezőként a gyáregység és hozzá tartozó beszállítói hálózat ütemezéséért leszel felelős. A gyár olyan dinamikus fejlődési szakaszába kapcsolódhatsz be, amely során folyamatosan vezetünk be új termékeket, technológiákat, telepítünk gyártócellákat, kapacitásokat fejlesztünk, amelyek mellett nagy hangsúlyt fektetünk az anyagáramlás optimalizációkra, valamint automatizált termelési és raktári informatikai rendszerek bevezetésére. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni.

FELADATOK

  • Beérkező igények alapján a legoptimálisabb gyártási terv elkészítése
  • Rövid- és középtávú gyártási kapacitástervezés
  • Előrejelzések, gyártási tervek, gyártási rendelések kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Cikkek tervezéshez szükséges törzsadatainak, beállításainak és gyártási darabjegyzékeinek naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Napi, heti, havi gyártási- és létszámtervek készítése és azok napi szintű nyomonkövetése
  • Gyártás indításhoz szükséges dokumentumok kiadása és kezelése
  • Gyártási tervek napi szintű teljesülésének követése, azok elemzése és eltérés esetén a szükséges intézkedések meghozatala
  • Beszállítók, kooperációs partnerek, alvállalkozók munkájának megtervezése és napi szintű követése
  • Készletek nyomon követése, készleteltérések és anyaghiányok azonnali jelzése, kezelése, valamint szükség esetén a gyártási terv módosítása
  • Félkész-, késztermék készletszintek figyelése termelésben, raktárban és külsős partnereknél, szükség esetén készletellenőrzésben való részvétel
  • Együttműködés a különböző társrészlegekkel (mérnökség, minőségügy, pénzügy)
  • Próbagyártások és mintagyártásokon való részvétel, azokhoz szükséges idők allokálása a termelésben
  • Karbantartások ütemezése a gyártási tervekbe
  • Változás menedzsment: új termékek, változások bevezetésének és előzőek kifutásának koordinálása, megmaradó készletek elkerülésére való törekedés
  • Rendszeres státuszjelentések, riportok és elemzések készítése a termelési tervekről a management felé, közvetlen riport a gyárigazgató felé

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat termeléstervezőként
  • Nemzetközi gyártó környezetben termelési, logisztikai, anyagellátási területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatszemlélet, LEAN gondolkodásmód
  • Vállalatirányítási rendszerek és termeléstervező szoftverek ismerete
  • Kiemelkedő Microsoft Excel tudás, erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Határozott és proaktív személyiség, megbízhatóság, önállóság, pontosság, gyorsaság
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Következetesség és stressztűrő képesség
  • Közvetlenség, kreativitás és nyitottság a fejlesztések felé
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: magán egészségügyi ellátás, Patika Egészségkártya, gyümölcsnap, kávé
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (többek között AYCM kártya)
  • Céges rendezvények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség