TEQPONG / TEQIS Sport Instruktor

Hallottál már a teqpongról, az új, magyar, innovatív ütős sportágról? Technikailag képzett asztalitenisz játékos vagy és szenvedélyesen szereted az ütős sportokat? Lenne kedved egy lelkes csapat tagja lenni új és változatos kihívásokkal, valamint sok utazással?

Légy Te is holnaptól profi teqpong sportanimátor és csatlakozz motivált, modern és fiatal csapatunkhoz!

A Teqis egy innovatív ütővel játszott labdajáték, amit a multifunkciós Teq asztalon játszunk. Élvezetes játékos elemein túl olyan kompetenciákat fejleszt és követel meg a játékosoktól, mint a fókuszált figyelem, a gyors reakcióidő és a technikai precizitás, hiszen a labda teljesen máshogy pattan az asztallap íve miatt. A játék beltéren és kültéren, számos eltérő talajon játszható, úgy, mint a salakpálya, a kemény pálya, a fű, a szőnyeg és a homok, melyek eltérő módon színesítik a játékélményt, és különböző kihívások elé állítják a teqisjátékost.

Teqis csapatunkba most több instruktort is keresünk, akik a rendezvényeinken mutatják majd be a játékot és tanítják a vállalkozó kedvű játszani vágyókat.

FELADATOK

  • Teqpong/Teqis sportág népszerűsítése, bemutatása belföldi és külföldi sportrendezvényeken, sportversenyeken és más hivatalos eseményeken
  • Teqpong/Teqis sportág professzionális ismerete játéktudásban és elméletben, továbbá közreműködés a sportág fejlesztésében
  • Teqpong/Teqis sportággal kapcsolatos projektek (pl. játékvezetés) támogatása, segítése
  • Irodai és rendezvényekkel kapcsolatos teendők ellátása

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Kiemelkedő asztalitenisz/tenisz tudás, vagy más ütős sportágakban való jártasság
  • Sportos, atletikus kinézet, igényes, professzionális megjelenés
  • Pozitív, barátságos, nyitott személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Nettó 1500 Ft/óra
  • Minimum 4 óra kifizetés minden alkalommal (alkalmi bejelentéssel)
  • Események alkalmával mi álljuk az útiköltséget, szállást, étkezést
  • Külföldi utazás esetén a biztosítást szintén mi álljuk
  • Hazai és nemzetközi sportolókkal találkozhatsz