System Administrator

On-site
  • Biatorbágy, Pest, Hungary
IT

A Teqball egy nemzetközi operációval (Magyarország, Luxemburg, Írország, USA, Kína) rendelkező cégcsoport, amelynek részeként mára egy modern, saját operációval és gyártóberendezésekkel rendelkező gyár biztosítja a Teqball asztalokat a világ számára.

A cégcsoport saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével is foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. A 2022-ben a Hungarikumok gyűjteményébe is bekerült Teqball fő célkitűzése, hogy egy napon olimpiai sportággá váljon. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportvilágot.

A modern gyár külön üzleti egységgé való alakulását követően szeretnénk megteremteni az informatikai háttér megfelelő biztosítottságát.

A gyárunk fejlettségét tekintve a leginnovatívabb szoftvereket, eszközöket, gyártási- és logisztikai technológiákat alkalmazzuk, amelynek eredményeképpen az automata cellák, robotok és az emberek alkotta közös világban készülnek a speciális hajlított sporteszközök.

Rendszergazdaként felelős leszel a gyáregység megfelelő informatikai hátterének biztosításáért.

FELADATOK:

  • Software, hardware és network (Windows and Mac) installáció / konfiguráció
  • Windows és Mac OS hardware leltár, külső storage és server management
  • Hardware és software beszerzések az IT policy keretein belül
  • Software adminisztráció
  • IT infrastruktúra biztonság és hatékonyság biztosítása
  • Probléma megoldás küldő / belső supporttal közösen
  • Karbantartási feladatok ellátása kliens és server oldalon

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • 3+ év releváns tapasztalat system administrator/network administrator munkakörben
  • Active Directory management - lehetőleg Microsoft Azure - tapasztalat
  • Rendszer biztonság, backup, recovery terén szerzett tapasztalat
  • Infrastruktúra és network monitoring eszközökkel szerzett tapasztalat
  • Microsoft és Google account management tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

ELŐNYÖK

  • Tapasztalat  Mikrotik network termékek terén
  • Google Cloud platform tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (Medicover magán egészségbiztosítás)
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Stabil vállalati háttér, dinamikus fejlődés
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség

or