Sales manager - gyártási terület

Biatorbágy, Pest, HungaryProduction

A Teqball egy nemzetközi operációval (Magyarország, Luxemburg, Írország, USA, Kína) rendelkező cégcsoport, amelynek részeként mára egy modern, saját operációval és gyártóberendezésekkel rendelkező gyár biztosítja a Teqball asztalokat a világ számára.

A cégcsoport saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével is foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. A 2022-ben a Hungarikumok gyűjteményébe is bekerült Teqball fő célkitűzése, hogy egy napon olimpiai sportággá váljon. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportvilágot.

A modern gyár külön üzleti egységgé való alakulásával szeretnénk bővíteni a gyártási portfóliónkat, valamint szabad kapacitásainkat piaci megrendelésekkel lekötni.

A gyárunk fejlettségét tekintve a leginnovatívabb szoftvereket, eszközöket, gyártási- és logisztikai technológiákat alkalmazzuk, amelynek eredményeképpen az automata cellák, robotok és az emberek alkotta közös világban készülnek a speciális hajlított sporteszközök.

Sales managerként felelős leszel az új ügyfelek, megrendelők felkutatásáért és új üzletek megkötéséért annak érdekében, hogy meglévő szabad kapacitásaink és gyárunk gyártástechnológiai komplexitásában rejlő lehetőségeket maximálisan ki tudjuk aknázni a jövőben.

FELADATOK

  • Új projektek és potenciális ügyfelek felkutatása és megszerzése
  • Stratégiai kapcsolatok kialakítása, fenntartása és bővítése kulcsfontosságú ügyfelekkel
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
  • A bérgyártás termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és kielégítése
  • A bérgyártással kapcsolatos szakmai információk és tanácsadás biztosítása az ügyfeleknek
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartása és azok folyamatos ápolása
  • Részvétel a vállalat értékesítési stratégiájának megalkotásában és implementálásában
  • A kitűzött értékesítési célok elérése
  • Riportok és elemzések készítése a felsővezetők részére

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági vagy műszaki területen
  • Minimum 2 év értékesítési tapasztalat, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • ERP és CRM rendszerek ismerete előny
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Jó elemző, analitikus, logikus és stratégiai gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Célorientált, agilis, proaktív, kreatív, nyitott, rendszercentrikus szemlélet
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT AJÁNLUNK
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (Medicover magán egészségbiztosítás)
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Stabil vállalati háttér, dinamikus fejlődés
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség

or