Quality Engineer

A Teqball egy nemzetközi operációval (Budapest, Biatorbágy, Luxemburg, Dublin, Los Angeles, Shanghai) rendelkező cégcsoport. A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztési, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

Quality mérnökként a biatorbágyi gyártó részlegen a feladata lesz a belső, gyártási reklamációk kezelése, kivizsgálása és elemzése. Beszállítói auditok tervezése, végrehajtása, utókövetése. Beszállítói fejlesztésben való részvétel. ISO9001 szabvány ismeret és Belső auditor tapasztalat előny. További feladata a minőségügyi dokumentáció kidolgozásában való részvétel. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni.

FELADATOK

  • Bejövőáru ellenőrzési folyamatok koordinálása, kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
  • Nem megfelelő anyagkezelési folyamat felügyelete
  • Reklamációk kapcsán kapcsolattartás a vevővel
  • Minőség ellenőri csapat Quality mérnöki támogatása
  • Reklamációk kivizsgálása és dokumentálása.
  • Reklamáció nyomonkövetése a teljes megoldásig
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése, felülvizsgálata, módosítása
  • Együttműködés a különböző részlegekkel (mérnökség, termelés, beszerzés, raktár, pénzügy)
  • A gyáregység több részlegét érintő projektek esetén a megfelelő információáramlás biztosítása
  • Partnerekkel és beszállítókkal történő egyeztetéseken való részvétel
  • Próbagyártások és mintagyártásokon való részvétel
  • A gyártás támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Változáskezelési folyamatokban (EC) részvétel
  • Minőségügyi területhez kapcsolódó oktatások a szervezeten belül
  • Rendszeres riportok és elemzések készítése

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat quality engineer-ként műszaki területen
  • Nemzetközi gyártó környezetben quality területen szerzett tapasztalat előny
  • Önállóság, hatékonyság, gyorsaság
  • Jó kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Folyamatszemlélet, Lean gondolkodásmód
  • Következetesség és stressztűrő képesség
  • Közvetlenség, kreativitás és nyitottság a fejlesztések felé
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: magán egészségügyi ellátás, Patika Egészségkártya, gyümölcsnap, kávé
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (többek között AYCM kártya)
  • Céges rendezvények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség