Purchasing team leader

A Teqball egy nemzetközi operációval (Budapest, Biatorbágy, Luxemburg, Dublin, Los Angeles, Shanghai) rendelkező cégcsoport. A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább

Beszerzési csoportvezetőként a gyáregységhez tartozó beszerzésért és a hozzá kapcsolódó beszállítói hálózatért leszel felelős. A gyár olyan dinamikus fejlődési szakaszába kapcsolódhatsz be, amely során folyamatosan vezetünk be új termékeket, technológiákat, telepítünk gyártócellákat, kapacitásokat fejlesztünk, amelyek mellett nagy hangsúlyt fektetünk az anyagáramlás optimalizációkra, valamint automatizált termelési és raktári informatikai rendszerek bevezetésére. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni

FELADATOK

  • A beszerzési csoport munkájának operatív irányítása, koordinálása
  • Csoportjához tartozó beszerzők szakmai támogatása és irányítása
  • Stratégiai és indirekt beszerzések lebonyolítása
  • Gép- vagy egyéb beruházásokhoz kapcsolódó beszerzési tevékenység biztosítása
  • Éves beszerzési keretrendelések letárgyalása, majd rögzítése az ERP rendszerben
  • Folyamatos gyártás biztosítása az anyagellátási osztállyal
  • Beszerzési stratégia készítése, beszerzési folyamatok fejlesztése
  • Megrendelések dokumentációja a vállalatirányítási rendszerben
  • A napi hiánylista elkészítése, várható beérkezések megadása az indirekt beszerzések esetén
  • Folyamatos beszállítói versenyeztetés és a beszerzési források folyamatos felülvizsgálata, új beszállítók felkutatása, kiválasztása
  • Beszállítói értékelések elvégzése, beszállítói auditokon való részvétel
  • Beszállítói tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése és megkötése
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Ajánlatkérésekhez információk összegyűjtése, árajánlatok bekérése
  • Beérkező árajánlatok kezelése, rendszerezése, kiértékelése, majd döntés előkészítés
  • Megrendelések, beszerzések lebonyolítása, azok kiküldése a vezetői intézkedések szerint
  • Szállítások előkészítése, nyomon követés
  • Meglévő termékek folyamatos költségcsökkentése
  • Termékfejlesztési projektek és új termékek gyártásba történő bevezetésének támogatása (NPI)
  • ERP folyamatok létrehozása és felügyelete
  • Mennyiségi és minőségi eltérések, reklamációk ügyintézése a beszállítókkal
  • A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, piaci elemzések készítése
  • Együttműködés a gyári társosztályokkal (anyagellátástervezés, raktár, termelés, mérnökség és minőségügy)
  • Együttműködés a társosztályokkal (logisztika, pénzügy, értékesítés, marketing, sport)
  • Riportok és elemzések készítése a felsővezetés részére

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat beszerzési területen multinacionális gyártó vállalatnál
  • Legalább 1 éves vezetői, csoportvezetői tapasztalat beszerzési területen
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Integrált vállaltirányítási rendszerek magas szintű ismerete
    (Microsoft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics 365 előny)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Gyártás technológiák ismerete (fém, műanyag, kompozit, stb.)
  • PLM rendszer ismerete (PTC Windchill előny)
  • Termékfejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • Jó elemző, analitikus és stratégiai gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Agilis, proaktív, logikus, kreatív, nyitott, rendszercentrikus szemlélet
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (Wáberer magán egészségbiztosítás)
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Stabil vállalati háttér, dinamikus fejlődés
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség