Projektmenedzser

A Teqsports a Teqball mellett 4 másik, a hajlított Teq asztalon játszandó labdajátékot foglal magában: Teqvoly, Teqpong, Teqis, Qatch. A sportágak dinamikus terjedésének következtében új munkatársat keresünk Projektmenedzser pozícióba.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz több új sportág fejlesztésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

FELADATOK

  • A projekttervezéstől a lezáráson át a kiértékelésig a projektcélok megvalósítása
  • Nyomon követed a projektfeladatokat, -határidőket és figyelmezted rájuk a résztvevőket
  • Részt veszel a projekthez kapcsolódó események, rendezvények előkészítésében és megszervezésében
  • Segítesz a projekthez kapcsolódó rendezvények (pl. projekttalálkozók, belső vagy külső meetingek, munkaebédek, tárgyalások, prezentációk, beszámolók, sajtótájékoztatók stb.) előkészítésében és lebonyolításában
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és a belső munkatársakkal
  • Adminisztratív és dokumentációs teendők összefogása
  • Meetingek adminisztrálása, jegyzőkönyvek vezetése
  • Kimutatások készítése, az erőforrások nyilvántartása, szükség esetén részvétel a kontrollingban és a nyomon követésben
  • Ellenőrzöd a számlákat, kifizetéseket, kapcsolatot tartasz a pénzügyi osztállyal és a könyveléssel

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Projektmenedzseri munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tanintézményekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségügyi ellátás
  • Egészségkártya
  • AYCM kártya
  • Ingyenes nyelvi képzések
  • Őrzött, ingyenes parkoló
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Részvétel új és izgalmas projektekben