Project Leader

A Teqball egy nemzetközi operációval (Budapest, Biatorbágy, Luxemburg, Dublin, Los Angeles, Shanghai) rendelkező cégcsoport. A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztési, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

Project leader-ként a gyáregységben megvalósuló projektek irányításáért, koordinálásáért leszel felelős. Olyan érdekes projektek várnak rád, mint termékfejlesztési projektek, gyártócella telepítések, gyártási technológia transzferek, anyagáramlás optimalizációk, mérnöki, termelési és raktári informatikai rendszerek bevezetése. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni.

FELADATOK

  • Projektcélok és mérföldkövek meghatározása (eredménytermék, költség, minőség stb.)
  • Projekt team felállítása, résztvevők delegálása, felelősök kijelölése
  • Döntéshozás a projekt meghatározott keretein belül (Project Charter, Project Management Plan)
  • A projektek ütemtervének elkészítése, majd nyomonkövetése
  • A projektek erőforrástervezése az érintett részlegek vezetőinek közreműködésével
  • Projektmegbeszélések szervezése, vezetése, lebonyolítása
  • A projektcsapat tagjainak vezetése, koordinálása és teljesítményének értékelése
  • A projektek lebonyolításához szükséges munkafolyamatok meghatározása és tisztázása
  • Kockázatok és rizikók feltérképezése, a projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása, akciótervek meghatározása és vezetése, ezekről a vezetőség folyamatos tájékoztatása
  • Projektdokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése
  • Együttműködés a különböző részlegekkel (mérnökség, termelés, beszerzés, raktár, quality, pénzügy)
  • A gyáregység több részlegét érintő projektek esetén a megfelelő információáramlás biztosítása
  • Partnerekkel és beszállítókkal történő egyeztetéseken való részvétel
  • Próbagyártások és mintagyártásokon való részvétel
  • Projekt eredmények átadás-átvételi folyamatának biztosítása a részlegek között (pl. gyártás irányába)
  • A projektek során felmerülő beszerzések támogatása
  • Termékéletciklusok nyomonkövetése a projekteket érintő termékek esetén, továbbá a projektekhez kapcsolódó egyéb folyamatok utókövetése
  • Projekt menedzsment eszközök fejlesztése és oktatása a szervezeten belül
  • Rendszeres státuszjelentések, riportok és elemzések készítése a projektekről a management felé. közvetlen riport a gyárigazgató felé

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat projekt vezetőként műszaki területen
  • Nemzetközi gyártó környezetben mérnöki/termelési területen szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • Határozott személyiség, önállóság, hatékonyság, gyorsaság
  • Jó kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Folyamatszemlélet, LEAN gondolkodásmód
  • Következetesség és stressztűrő képesség
  • Közvetlenség, kreativitás és nyitottság a fejlesztések felé
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: magán egészségügyi ellátás, Patika Egészségkártya, gyümölcsnap, kávé
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (többek között AYCM kártya)
  • Céges rendezvények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség