Minőségellenőr

A Teqball egy nemzetközi operációval (Magyarország, Luxemburg, Írország, USA, Kína) rendelkező cégcsoport, amelynek részeként mára egy modern, saját operációval és gyártóberendezésekkel rendelkező gyár biztosítja a Teqball asztalokat a világ számára.

A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével is foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág.

Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

A gyárunk fejlettségét tekintve a leginnovatívabb szoftvereket, eszközöket, gyártási- és logisztikai technológiákat alkalmazzuk, amelynek eredményeképpen az automata cellák, robotok és az emberek alkotta közös világban készülnek a speciális hajlított sporteszközök.

Minőségellenőrként részt veszel majd termékeink minőségellenőrzésében a gyártáson és a beérkező alapanyagok bejövőárú ellenőrzésében. Szintén az ellenőri munkád része a nem-megfelelő anyagok kezelésében való részvétel. Részt vehetsz folyamatok kialakításában és megismerkedhetsz új vizsgálati eljárásokkal. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni, amely során olyan új dolgot hozhatsz létre, ami hatással van a világra.

FELADATOK

  • Hagyományos mérőeszközökkel való mérés
  • Gyártás eleji, gyártásközi és gyártásvégi termék minőségellenőrzés
  • Gyártási folyamatellenőrzés
  • Bejövő áru és késztermék minőségellenőrzés
  • Esztétikai szortírozás, alaki és méretellenőrzés
  • Termékek hibaelemzésében való részvétel
  • Új termékek és termékminták minőségellenőrzésében való részvétel
  • A gyártásban keletkező hibák kiküszöbölése és megelőzése
  • Beszállítói rendszeres auditokon való részvétel
  • Hagyományos mérőeszközökkel és egyéb mérőműszerekkel (színmérő, fényességmérő, rétegvastagságmérő, érdességmérő, stb.) történő mérések
  • Társterületekkel való együttműködés és kapcsolattartás (beszerzés, raktár, logisztika, gyártás, mérnökség)
  • Minőségirányítási tevékenységekhez szükséges napi dokumentációk készítése
  • A termékek és az alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel
  • A vizsgálatok és felmérések eredményének visszajelzése a gyártás és a fogyasztó részére

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Minőségellenőrzés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérőeszközök és méréstechnikai ismeret előny
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny
  • Jó elemző képesség, analitikus gondolkodásmód
  • Precíz, objekítv, nagy munkaerő bírás, rugalmasság
  • Proaktív szemlélet, munkájában következetes
  • Együttműködő, komplex gondolkodás, önálló döntésekre képes
  • Jó probléma megoldó képesség
  • MS-Office és Google Apps ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: magán egészségügyi ellátás, Patika Egészségkártya, gyümölcsnap, kávé
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (többek között AYCM kártya)
  • Céges rendezvények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség