Méréstechnikus

A Teqball egy nemzetközi operációval (Magyarország, Luxemburg, Írország, USA, Kína) rendelkező cégcsoport, amelynek részeként mára egy modern, saját operációval és gyártóberendezésekkel rendelkező gyár biztosítja a Teqball asztalokat a világ számára.

A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével is foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág.

Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

A gyárunk fejlettségét tekintve a leginnovatívabb szoftvereket, eszközöket, gyártási- és logisztikai technológiákat alkalmazzuk, amelynek eredményeképpen az automata cellák, robotok és az emberek alkotta közös világban készülnek a speciális hajlított sporteszközök.

Méréstechnikusként részt veszel gyártási ill. beszállítói mintadarabok mérésében és mintázások végrehajtásában. Szintén a munkád része a műszaki rajzok egyeztetésén való részvétel, valamint a gyárban található mérőeszközök nyilvántartása. Részese lehetsz mintavételi tervek és mérési módszerek kidolgozásának. Megismerkedhetsz modern mérési eszközökkel. Nálunk motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, modern eszközökkel, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni, amely során olyan új dolgot hozhatsz létre, ami hatással van a világra.

FELADATOK

  • Hagyományos mérőeszközökkel való mérés
  • Elsőminta és széria mérések elvégzése
  • Bejövőáru ellenőrzésekben való közreműködés
  • 3D szkenner optikai mérőrendszer használata (GOM rendszer ismerete előny)
  • Egyéb mérőműszerekkel (színmérő, fényességmérő, rétegvastagságmérő, érdességmérő, stb.) történő mérések
  • Mérési jegyzőkönyvek/feljegyzések készítése a belső igényeknek megfelelően
  • Mérőeszközök érkeztetése, azonosítása, nyilvántartásba való felvétele, változás kezelése, inaktiválása
  • Kalibrálási folyamat felügyelete
  • Mérőeszköz felügyelet
  • Begyűjti, és kalibrálásra küldi a mérőeszközöket
  • Kalibrálási státusz címkék kezelése
  • Egyéb minőségügyi adminisztrációban való részvétel
  • Rendszeres riportálás a vezetőség felé
  • Támogatás és együttműködés társosztályokkal, hatékony információ áramlás biztosítása

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat (méréstechnikában, minőségellenőrzésben)
  • Autóipari folyamatok ismerete előny
  • 3D mérőgépek, optikai szkenner ismerete előny
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó elemző képesség, analitikus gondolkodásmód
  • Precíz, önálló és megbízható munkavégzés
  • Kreativitás, dinamizmus, proaktivitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Együttműködési és támogatói képesség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • MS-Office ismeretek és Google Apps ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (ERP) felhasználó szintű ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: magán egészségügyi ellátás, Patika Egészségkártya, gyümölcsnap, kávé
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (többek között AYCM kártya)
  • Céges rendezvények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség