Logistics Coordinator

A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk a fenti pozícióra. A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, koncentrációs készségük és állóképességük fejlesztésére.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

FELADATOK

  • A szállítandó anyagok továbbításához szükséges legalkalmasabb szállítási, fuvarozási mód (tengeri és közúti, légi) kiválasztása,
  • Kapcsolattartás raktárral, sportfejlesztési részlegünkkel/külső partnerekkel
  • Megrendelés összeszervezése, koordinációja,
  • Anyag átvétel-kiadás előkészítése a vonatkozó utasítások betartásával. Megrendelő elkészítése, számlák kezelése, kapcsolódó extra dokumentáció elkészítése
  • Nyilvántartások, adatszolgáltatások kezelése, közreműködés a részfolyamatok elvégzésében illetve ezekkel kapcsolatos adatszolgáltatás belső és külső partnerek felé
  • A munkakörhöz kapcsolódó levelek, iratok, szállítási nyomtatványok kezelése, kiküldése a határidők betartása, előírások szerinti nyilvántartása.

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Logisztikában szerzett tapasztalat, (tengeri-közúti, légi előny!)
  • Végzettség: min. érettségi, logisztikai végzettség előny
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Felhasználói szintű MS Office rendszerek ismerete
  • Tapasztalat start-up közegben előny
  • Pörgős, feladat orientált személyiség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • AYCM sportkártya
  • Magán egészségügyi ellátás, Patika kártya
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Részvétel új és izgalmas projektekben