Gyártástámogató mérnök

On-site
  • Biatorbágy, Pest, Hungary
Production

A Teqball egy nemzetközi operációval (Magyarország, Luxemburg, Írország, USA, Kína) rendelkező cégcsoport, amelynek részeként mára egy modern, saját operációval és gyártóberendezésekkel rendelkező gyár biztosítja a Teqball asztalokat a világ számára.
A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével is foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág. A 2022-ben a Hungarikumok gyűjteményébe is bekerült Teqball fő célkitűzése, hogy egy napon olimpiai sportággá váljon. Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportvilágot.
A gyárunk fejlettségét tekintve a leginnovatívabb szoftvereket, eszközöket, gyártási- és logisztikai technológiákat alkalmazzuk, amelynek eredményeképpen az automata cellák, robotok és az emberek alkotta közös világban készülnek a speciális hajlított sporteszközök.

A modern gyár külön üzleti egységgé való alakulásával szeretnénk bővíteni a gyártási portfóliónkat, valamint szabad kapacitásainkat piaci megrendelésekkel lekötni.

ként a biatorbágyi gyártó részlegen többek között a feladata lesz a belső gyártási folyamatok támogatása, új technológiák bevezetése, meglévő gyártógépek felügyelete és programozása, robotok programozása, robotcellák összeállítása. További feladata a teljes napi termelési operációban való részvétel. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni.

FELADATOK

  • A teljes gyártás műszaki támogatása
  • Robot programozás
  • PLC programozás
  • Egyedi cellák és automatizálási megoldások fejlesztése és kiépítése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Gyártási dokumentációk készítése és kezelése
  • Termelési előkészítő feladatok
  • Nyersanyagok és késztermékek adminisztrációja
  • A műszakilag jóváhagyott folyamatok végrehajtása
  • A gyártási rendelések nyomon követése
  • A gyártott termékek dokumentálása
  • Részvétel a munka szervezésében
  • Termelési jelentések készítése a termelésvezető számára
  • A gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 2-3 éves gyártó cégnél szerzett gyártástámogatói tapasztalat
  • Robot programozásban szerzett tapasztalat előny (Yaskawa)
  • Célgép tervezésben szerzett tapasztalat
  • Gyártógépek (lézergépek, CNC gépek, robotcellák) programozásában szerzett tapasztalat
  • Angol középszintű nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Számítógépes tervező programok ismerete (Solid Works)
  • Önállóság, hatékonyság, gyorsaság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Előny: csomagolástechnikában szerzett tapasztalat, automatizálási ismeret

AMIT AJÁNLUNK
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (Medicover magán egészségbiztosítás)
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Stabil vállalati háttér, dinamikus fejlődés
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség

or