Gépkezelő operátor

A Teqball egy nemzetközi operációval (Magyarország, Luxemburg, Írország, USA, Kína) rendelkező cégcsoport, amelynek részeként mára egy modern, saját operációval és gyártóberendezésekkel rendelkező gyár biztosítja a Teqball asztalokat a világ számára.

A saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztése, gyártása és értékesítése mellett a sportágunk nemzetközi terjesztésével is foglalkozunk. A Teqball hivatalosan is elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág.

Új munkatársaink egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhatnak cégcsoportunkhoz, tovább építve a globális márkánkat és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

A gyárunk fejlettségét tekintve a leginnovatívabb szoftvereket, eszközöket, gyártási- és logisztikai technológiákat alkalmazzuk, amelynek eredményeképpen az automata gyártóberendezések, -cellák, robotok és az emberek alkotta közös világban készülnek a speciális hajlított sporteszközök.

Gépkezelő operátorként a legmodernebb gyártóberendezésekkel dolgozhatsz, egy modern gyáregységben. Nálunk számít a véleményed, ezáltal hozzájárulhatsz a gyártási folyamatok fejlesztéséhez is. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni, amely során olyan új dolgot hozhatsz létre, ami hatással van a világra.

FELADATOK

  • Különböző gyártógépek kezelése helyi betanítással
    (faipari CNC marógép, 3D csőlézer vágó gép, 3D csőhajlító gép, profilhengerítő, hegesztőgép, csiszológépek)
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése, alkatrészek minőségének felügyelete
  • Napi karbantartási feladatok elvégzése
  • Több műszakos munkarend (váltott rendszerben) vállalása

Job requirements

ELVÁRÁSOK

  • Gyártásban szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Mérőeszköz-ismeret és használat
  • Jó kézügyesség
  • Megbízhatóság

ELŐNYT JELENT:

  • Faipari CNC marógépen és/vagy csőlézervágó gépen és/vagy Csőhajlító gépen szerzett tapasztalat
  • CNC marási technológia ismerete laptermékek esetén
  • Lézer vágási technológia ismerete
  • Számítógépes ismeret
  • CAD/CAM programok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségügyi ellátás
  • Egészségkártya
  • AYCM kártya
  • Őrzött, ingyenes parkoló
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív munkakörnyezet
  • Részvétel új és izgalmas projektekben